LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
niedziela, 26 stycznia 2020 12:29

Podobno Pan Bóg stworzył babcię, bo sam nie może być wszędzie. Jak zatem nie doceniać tak wyjątkowej osoby w naszym życiu? Wszelkie uściski i całusy od wnucząt zawsze są mile widziane, a w dniu święta wszystkich babć i oczywiście dziadków - niemal obowiązkowe.

W minioną sobotę - 25 stycznia - hojnie rozdawali je nasi uczniowie i przedszkolaki. Obdarowywali swoje babcie i dziadków czułościami, które poprzedziło wspólne jasełkowe kolędowanie i wierszowane życzenia. Dziecięce całusy okraszono słodkim co nieco, dzięki czemu wszyscy dziadkowie opuścili świetlicę wiejską w wybornych nastrojach i z uśmiechem na twarzy. M.B.

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright © 2021 ZS-P w Przełęku Stowarzyszenia Rozwoju wsi Przełęk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

Przez trudy do gwiazd

Chcieć to móc, a jeśli chęci podeprze się ciężką pracą, to można osiągnąć naprawdę wiele. Słowa te może potwierdzić uczennica naszej szkoły – ósmoklasistka Julia Kozik, która została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.

Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy jej wielu sukcesów w przyszłości – tej bliskiej, jak i odległej.

 

 

.

 
W podzięce nauczycielom

Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela zostały przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Dziewczęta zdecydowały się podziękować swym belfrom wykorzystując wdzięczną formę koncertu życzeń.

Więcej …