LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Dzień Misia
Dzień Misia Drukuj Email
niedziela, 22 grudnia 2019 00:00

,,Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby, jak ta kula

Misia zawsze się przytula"

Duże ,małe, kolorowe, puchate i mięciutkie.25 listopada 2019r.pluszowe misie opanowały przedszkole w Przełęku.

,,Przybyły" ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przedszkolaki i dzieci z klas 1-3 zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy  ruchowe, plastyczne ,konkursy, misiowe tańce. Dzieci poznały historię święta, układały misiowe puzzle, rozwiązywały zagadki. Zabaw, tańców i konkurencji nie było końca. Nie zabrakło również prac plastycznych z misiem w roli głównej. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki. A.R.

 

Poprawiony: środa, 01 stycznia 2020 20:03
 
Copyright © 2020 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

TWP - eliminacje szkolne

W tym roku szkolnym do eliminacji szkolnych przystąpili tylko uczniowie z II grupy wiekowej, tj. z klas 7 i 8. Jak co roku w przeprowadzeniu turnieju uczestniczył przedstawiciel OSP w Przełęku, Pan Rafał Pałczyk.

Więcej …
 
Dzień Babci i Dziadka

Podobno Pan Bóg stworzył babcię, bo sam nie może być wszędzie. Jak zatem nie doceniać tak wyjątkowej osoby w naszym życiu? Wszelkie uściski i całusy od wnucząt zawsze są mile widziane, a w dniu święta wszystkich babć i oczywiście dziadków - niemal obowiązkowe.

Więcej …