LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Szkolne Jasełka
Szkolne Jasełka Drukuj Email
niedziela, 29 grudnia 2019 15:29

Rok znów zatoczył krąg i doprowadził nas do chwili, gdy z całą społecznością szkolną mogliśmy radośnie zaśpiewać : "Bóg się rodzi"!

Tegoroczne jasełka, przygotowane pod czujnym okiem pań: Danuty Hirszfeld i Eweliny Skórzak, pokazały nam odwieczną walkę dobra ze złem, ścierania się sił piekielnych z boskimi i ostatecznego zwycięstwa tych ostatnich, których ucieleśnieniem stała się nowo narodzona boska Dziecina.

Nie zabrakło w tym dniu chwili na refleksję, na wspólne składanie sobie życzeń, na dzielenie się opłatkiem, wreszcie na uczniowską Wigilię i obdarowywanie się prezentami. M.B.

 

 

 

Poprawiony: niedziela, 29 grudnia 2019 15:33
 
Copyright © 2020 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

TWP - eliminacje szkolne

W tym roku szkolnym do eliminacji szkolnych przystąpili tylko uczniowie z II grupy wiekowej, tj. z klas 7 i 8. Jak co roku w przeprowadzeniu turnieju uczestniczył przedstawiciel OSP w Przełęku, Pan Rafał Pałczyk.

Więcej …
 
Dzień Babci i Dziadka

Podobno Pan Bóg stworzył babcię, bo sam nie może być wszędzie. Jak zatem nie doceniać tak wyjątkowej osoby w naszym życiu? Wszelkie uściski i całusy od wnucząt zawsze są mile widziane, a w dniu święta wszystkich babć i oczywiście dziadków - niemal obowiązkowe.

Więcej …