LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Mikołajki na wyjeździe
Mikołajki na wyjeździe Drukuj Email
wtorek, 24 grudnia 2019 15:59

Z okazji zbliżających się Mikołajek 3 grudnia odbyła się wycieczka dla naszych przedszkolaków, uczniów z całej szkoły i rodziców do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Wycieczkę zaczęliśmy od warsztatów, na których dzieci malowały gipsowe aniołki, które zabrały ze sobą na pamiątkę do domu. Po warsztatach w poszukiwaniu św. Mikołaja wkroczyliśmy w labirynt korytarzy kopalni złota. Prowadzeni przez przewodnika spotkaliśmy szalonego Alchemika, który wskazał nam drogę do św. Mikołaja. Jednak, aby się do niego dostać trzeba było wykazać się odwagą i wsiąść do podziemnej kolejki, która zbliżyła nas do spotkania ze Świętym. W jednej z grot znaleźliśmy ulubionego świętego z długą, białą brodą. Dla każdego uczestnika Mikołaj miał przygotowany upominek, który będzie dzieciom przypominał wycieczkę mikołajkową. Następnie szczęśliwi, zmarznięci i głodni poszliśmy na pyszny obiad przy gorącym kominku. Wdzięczne i zadowolone dzieci składają serdeczne podziękowania Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Przełęk, Radzie Rodziców oraz anonimowemu darczyńcy za sfinansowanie mikołajkowej wycieczki.

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 24 grudnia 2019 16:04
 
Copyright © 2020 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

TWP - eliminacje szkolne

W tym roku szkolnym do eliminacji szkolnych przystąpili tylko uczniowie z II grupy wiekowej, tj. z klas 7 i 8. Jak co roku w przeprowadzeniu turnieju uczestniczył przedstawiciel OSP w Przełęku, Pan Rafał Pałczyk.

Więcej …
 
Dzień Babci i Dziadka

Podobno Pan Bóg stworzył babcię, bo sam nie może być wszędzie. Jak zatem nie doceniać tak wyjątkowej osoby w naszym życiu? Wszelkie uściski i całusy od wnucząt zawsze są mile widziane, a w dniu święta wszystkich babć i oczywiście dziadków - niemal obowiązkowe.

Więcej …