LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Święto chłopców
Święto chłopców Drukuj Email
niedziela, 06 października 2019 15:57

Ostatni piątek września był dniem, który w całości został dedykowany chłopcom. Dziewczęta z Samorządu Szkolnego postawiły przed naszymi małymi panami liczne wyzwania, którym ci dzielnie starali się sprostać.

Chłopcy odkryli w sobie nowe talenty sprawdzając się jako styliści fryzur, manicurzyści czy nianie. Nie zawiedli w żadnej z tych niemęskich dziedzin, zasłużyli natomiast na uznanie i podziw.

Wszyscy panowie zostali nagrodzeni i odznaczeni medalami stuprocentowych chłopców. Zwieńczeniem święta było wspólne ognisko - wszak każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść, zwłaszcza gdy wcześniej solidnie się napracuje.

Naszym panom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze i cieszymy się, że możemy na nich liczyć w każdej sytuacji - nawet, gdy urwie nam się guzik ;)  (M.B.)

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 07 października 2019 17:00
 
Copyright © 2020 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

TWP - eliminacje szkolne

W tym roku szkolnym do eliminacji szkolnych przystąpili tylko uczniowie z II grupy wiekowej, tj. z klas 7 i 8. Jak co roku w przeprowadzeniu turnieju uczestniczył przedstawiciel OSP w Przełęku, Pan Rafał Pałczyk.

Więcej …
 
Dzień Babci i Dziadka

Podobno Pan Bóg stworzył babcię, bo sam nie może być wszędzie. Jak zatem nie doceniać tak wyjątkowej osoby w naszym życiu? Wszelkie uściski i całusy od wnucząt zawsze są mile widziane, a w dniu święta wszystkich babć i oczywiście dziadków - niemal obowiązkowe.

Więcej …