LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Dzień dziecka
Dzień dziecka Drukuj Email
poniedziałek, 10 czerwca 2019 17:45

W dniu 31.05.2019r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Dzień rozpoczął się od powitania uczniów i przedszkolaków oraz wyboru drużyn, które brały udział w konkursach. Zmagania uczniowie zaczęli od gry w kalambury. Następnie wszyscy zebraliśmy się na boisku szkolnym, gdzie rozpoczął się następny punkt programu: zmagania rekreacyjno – sportowe. W różnych konkurencjach dzieci musiały wykazać się sprytem, celnością, dobrą koordynacją oraz szybkością. Wśród konkurencji znalazły się między innymi: rzuty ringo, rzuty woreczkami do celu, skakanie na skakance, bieg rzędów, czy gra w ping-ponga. Obie drużyny okazały się być bardzo sprawne. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani lodami w nagrodę za czynny udział.

Po zakończonych zawodach odbyło się ognisko. Wszyscy piekli kiełbaski i spędzali wspólnie czas.

 

 

 

 
Copyright © 2020 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

TWP - eliminacje szkolne

W tym roku szkolnym do eliminacji szkolnych przystąpili tylko uczniowie z II grupy wiekowej, tj. z klas 7 i 8. Jak co roku w przeprowadzeniu turnieju uczestniczył przedstawiciel OSP w Przełęku, Pan Rafał Pałczyk.

Więcej …
 
Dzień Babci i Dziadka

Podobno Pan Bóg stworzył babcię, bo sam nie może być wszędzie. Jak zatem nie doceniać tak wyjątkowej osoby w naszym życiu? Wszelkie uściski i całusy od wnucząt zawsze są mile widziane, a w dniu święta wszystkich babć i oczywiście dziadków - niemal obowiązkowe.

Więcej …