LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Oferta edukacyjna
Oferta edukacyjna Drukuj Email
wtorek, 08 marca 2016 23:00

OFERTA EDUKACYJNA również na 2016/17 rok szkolny

Zapraszamy

O nas na portalu "Zadowolony Konsument"

 

O naszym przedszkolu

W przedszkolu przy Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Przełęk staramy się, aby nasza placówka była bezpieczna i przyjazna każdemu dziecku. Wszystkim zapewniamy troskliwą opiekę w atmosferze szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa. W wychowaniu stawiamy na podmiotowość, koncentrujemy się na jednostce i jej indywidualnych potrzebach, by dziecko mogło poznać siebie, swoje możliwości, nauczyć się wiary we własne siły, zawsze osiągać sukces. Realizacja tych zamierzeń jest możliwa dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej oraz personelowi, który potrafi kochać dzieci. Rodzicom oraz dzieciom zapewnia się również pomoc ze strony pedagoga szkolnego.

W ramach pracy wychowawczo- dydaktycznej zapewniamy naszym pociechom w przedszkolu szeroką gamę zajęć programowych:

  • Każdego dnia są prowadzone zajęcia dydaktyczne, które mają na celu rozwijanie mowy i myślenia, wzbogacanie wiedzy i rozwijanie zainteresowań dzieci.
  • Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem najnowszych metod pracy z dzieckiem preferując formy pozwalające na rozwój indywidualnych umiejętności i predyspozycji dziecka.
  • Dla wszystkich dzieci organizowane są zajęcia z języka angielskiego.

Nasze przedszkole jest wyjątkowe, ponieważ:

  • Uczymy dzieci tolerancji, akceptacji i poszanowania odmienności każdego człowieka.
  • Tutaj każde dziecko znajdzie swojego przyjaciela.
  • Rozwijamy postaw prozdrowotne, proekologiczne oraz przyzwyczajamy do dbałości o bezpieczeństwo własne i innych.
  • Motywujemy do samodzielności i aktywności twórczej
  • Wspieramy dzieci w deficytach i trudnościach, rozwijamy uzdolnienia i  zainteresowania.

 

Dyrekcja, nauczyciele i Rodzice.

 

 

 

 


Poprawiony: sobota, 02 kwietnia 2016 09:44
 
Copyright © 2020 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

TWP - eliminacje szkolne

W tym roku szkolnym do eliminacji szkolnych przystąpili tylko uczniowie z II grupy wiekowej, tj. z klas 7 i 8. Jak co roku w przeprowadzeniu turnieju uczestniczył przedstawiciel OSP w Przełęku, Pan Rafał Pałczyk.

Więcej …
 
Dzień Babci i Dziadka

Podobno Pan Bóg stworzył babcię, bo sam nie może być wszędzie. Jak zatem nie doceniać tak wyjątkowej osoby w naszym życiu? Wszelkie uściski i całusy od wnucząt zawsze są mile widziane, a w dniu święta wszystkich babć i oczywiście dziadków - niemal obowiązkowe.

Więcej …