LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Dożynki w Przełęku
Dożynki w Przełęku Drukuj Email
czwartek, 05 września 2019 19:59

31 sierpnia w Przełęku odbyły się wiejskie dożynki. Mimo trwających jeszcze wakacji uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli p. Eweliny Skórzak, p. Magdaleny Broniarek, p. Justyny Łukomskiej i p. Danuty Hirszfeld przygotowywali się do udziału w dożynkach.

Po mszy św. dziękczynnej i oficjalnej części dożynek zaprezentowali swój program artystyczny pt. "Jak powstaje chleb". Występ podobał się zebranym i został nagrodzony gromkimi brawami. "Artyści" zostali obdarowani słodyczami, P. Sołtys podziękowała nauczycielom i uczniom za piękny program i podarowała szkole 2 piłki.

 

 

 

 

 

Poprawiony: sobota, 14 września 2019 09:16
 
Copyright © 2019 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej

4 września delegacja naszej szkoły brała udział w gminnych uroczystościach z okazji 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystość odbyła się pod pomnikiem "Patriotom Polskim".

Więcej …
 
Dożynki w Przełęku

31 sierpnia w Przełęku odbyły się wiejskie dożynki. Mimo trwających jeszcze wakacji uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli p. Eweliny Skórzak, p. Magdaleny Broniarek, p. Justyny Łukomskiej i p. Danuty Hirszfeld przygotowywali się do udziału w dożynkach.

Więcej …
 
Pogoda Nysa z serwisu