LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego Drukuj Email
czwartek, 05 września 2019 19:52

Skończyły się wakacje. Jak co roku inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się mszą św., po której w szkole odbył się uroczysty apel. Na apelu pan Dyrektor przywitał wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i Zarząd Stowarzyszenia.

Szczególnie serdecznie powitał uczniów klasy pierwszej i każdemu uczniowi wręczył flagę narodową - prezent od pana Burmistrza. Przedstawił wychowawców klas i nową nauczycielkę języka angielskiego. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Nowy rok szkolny stawia przed każdym z nas nowe wyzwania, więc musimy starać się aby wypaść jak najlepiej.

Wiele pomyślności w nowym roku !!!

 

 

 

Poprawiony: sobota, 14 września 2019 09:18
 
Copyright © 2019 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej

4 września delegacja naszej szkoły brała udział w gminnych uroczystościach z okazji 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystość odbyła się pod pomnikiem "Patriotom Polskim".

Więcej …
 
Dożynki w Przełęku

31 sierpnia w Przełęku odbyły się wiejskie dożynki. Mimo trwających jeszcze wakacji uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli p. Eweliny Skórzak, p. Magdaleny Broniarek, p. Justyny Łukomskiej i p. Danuty Hirszfeld przygotowywali się do udziału w dożynkach.

Więcej …
 
Pogoda Nysa z serwisu