LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Dzień dziecka
Dzień dziecka Drukuj Email
poniedziałek, 10 czerwca 2019 17:45

W dniu 31.05.2019r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Dzień rozpoczął się od powitania uczniów i przedszkolaków oraz wyboru drużyn, które brały udział w konkursach. Zmagania uczniowie zaczęli od gry w kalambury. Następnie wszyscy zebraliśmy się na boisku szkolnym, gdzie rozpoczął się następny punkt programu: zmagania rekreacyjno – sportowe. W różnych konkurencjach dzieci musiały wykazać się sprytem, celnością, dobrą koordynacją oraz szybkością. Wśród konkurencji znalazły się między innymi: rzuty ringo, rzuty woreczkami do celu, skakanie na skakance, bieg rzędów, czy gra w ping-ponga. Obie drużyny okazały się być bardzo sprawne. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani lodami w nagrodę za czynny udział.

Po zakończonych zawodach odbyło się ognisko. Wszyscy piekli kiełbaski i spędzali wspólnie czas.

 

 

 

 
Copyright © 2019 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

Pasowanie uczniów i Dzień KEN

Na uroczystości pasowania uczniów i dnia KEN w Przełęku

Więcej …
 
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

8 października w wielu szkołach na całym świecie obchodzony był IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie naszej szkoły również brali w nim udział.

Więcej …
 
Pogoda Nysa z serwisu