LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Walentynki - 2019
Walentynki - 2019 Drukuj Email
sobota, 23 lutego 2019 10:19

14 lutego 2019r. w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO. Jest to dzień, w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski.

Już od rana panował u nas niecodzienny nastrój. Samorząd Uczniowski zorganizował w tym dniu specjalną Pocztę Walentynkową, aby można było przekazać walentynkowe serdeczności. Wszyscy uczniowie otrzymali piękne walentynki. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców.

Po południu zaplanowano wyjątkową dyskotekę walentynkową, na którą zaproszono gości z zaprzyjaźnionej szkoły z Burgrabic. Dyskoteka odbyła się na świetlicy wiejskiej, którą uczniowie wcześniej przystroili czerwonymi balonami oraz serduszkami. Przygotowany został również poczęstunek. Muzyka młodzieżowa była przeplatana licznymi zabawami i konkursami. Najwięcej śmiechu wywołał taniec na gazetach. Uczniowie bawili się pod czujnym okiem nauczycieli.

Opiekun SU Adrianna Mańczak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright © 2019 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

Zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018-2019 w ZS-P w Przełęku

Więcej …
 
Dzień dziecka

W dniu 31.05.2019r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Dzień rozpoczął się od powitania uczniów i przedszkolaków oraz wyboru drużyn, które brały udział w konkursach.

Więcej …
 
Pogoda Nysa z serwisu