LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start Aktualności Na zabawie karnawałowej najmłodszych
Na zabawie karnawałowej najmłodszych Drukuj Email
niedziela, 27 stycznia 2019 17:30

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą oraz dostarcza dzieciom  wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Tuż przed samymi feriami, w piątek 25 stycznia o godz. 16:00 rozpoczął się bal karnawałowy w naszej szkole dla naszych przedszkolaków oraz dla klas I-V. Pojawiło się mnóstwo kolorowych strojów. Dzieci były przebrane za bohaterów z różnych bajek. Zabawę rozpoczęliśmy od wspólnego pamiątkowego zdjęcia, a potem wszyscy ruszyli na parkiet,  Podczas balu oprócz ulubionych przebojów pojawiły się ciekawe konkursy: taniec na gazecie, taniec z balonami, poszukiwacze skarbów, zgaduj zgadula, kto pierwszy, taniec przy krzesełkach.  Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkościami. W przerwie między tańcami przyjechała do nas zamówiona pyszna pizza, a w między czasie dla dzieci był przygotowany stolik ze smakołykami. Na zakończenie wybrano królową i króla balu. Królową została: Amelia Krzywy, a królem Jakub Ambroz. Wszyscy bawili się znakomicie i każdy został nagrodzony słodkościami. Kiedy o godz. 19:00 czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Przez cały wieczór dzieci bawiły się pod czujnym okiem pani Magdaleny Broniarek i Justyny Łukomskiej. Bal umożliwił dzieciom  i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. J. Ł.

 

 

 

 

Poprawiony: niedziela, 03 lutego 2019 15:45
 
Copyright © 2019 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Migawki

Uroczystości z okazji Konstytucji 3 Maja

Przedsztawiciele Uczniowskiego Samorządu Szkolnego składają wiązankę pod pomnikiem "Patriotom Polskim" w Nysie na placu M. Kopernika.

Więcej …
 
Palmy Wielkanocne ZS-P w Przełęku

Prezentacja Palm Wielkanocnych w Niedzielę Palmową w Przełęku

Więcej …
 
Pogoda Nysa z serwisu