LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

 

 

BIP ZS-P w Przełęku

Start
Dzień Babci i Dziedka oraz Jasełk w Przełeku Drukuj Email
niedziela, 27 stycznia 2019 17:34

26 stycznia w sobotę na świetlicy wiejskiej w Przełęku odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zostali zaproszeni wszyscy mieszkańcy wsi Przełęk, rodzice,  a przede wszystkim dziadkowie naszych uczniów. Całe spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor Edward Krawecki, który przywitał licznie zgromadzone grono oraz złożył wszystkim  serdeczne noworoczne życzenia. Cały występ rozpoczęły Jasełka, w którym występowały wszystkie dzieci z naszej szkoły wraz z przedszkolakami. Dzieci występowały w pięknych strojach aniołków, Józefa, Maryi, króli i pasterzy, pięknie śpiewały kolędy i recytowały przygotowane wierszyki. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Puentą biblijnej historii stały się słowa piosenki, które zna każdy z nas: ,,Maleńka miłość”. Następnie dzieci  z klas 1-3 oraz przedszkolaki przygotowały się do występu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Recytowały piękne wierszyki przygotowane przez wychowawców oraz śpiewały wesołe piosenki. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Po występie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków- pierniczki z dedykacją w kształcie serca (samodzielnie robione) oraz laurki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców- za co bardzo dziękujemy. J. Ł.

 

 

Poprawiony: czwartek, 21 lutego 2019 19:42
 
Copyright © 2019 ZS-P w Przełęku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Pogoda Nysa z serwisu